LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Jun 27, 2018, 1:04 PM
Spaniel komanda turpina savu ceļu uz Ķīli, kur noslēgsies šīs sezonas pirmais tāljūru pārgājiens. No borta ziņo ka pēc Liepājas paspēts īslaicīgi apstāties Kristiansand un Bornholmā. Līdz brīdim, kad Tall Ships ietvaros tiks uzstādīts to organizētāju nodrošinātais Yellowbrick, jahtas maršrutam var sekot līdzi, izmantojot AIS datus, kuri gan var īslaicīgi nebūt pieejami, ja Spaniel neatrodas kādas krasta stacijas tuvumā.
#
Jun 24, 2018, 10:01 AM
Spaniel šīs sezonas pirmā reisa komanda mūsu admirāļa Gunāra Šteinerta vadībā atstājusi Rīgu lai dotos uz Liepāju un tālāk uz Ķīli. Pēc nelieliem piedzīvojumiem ar 40 mezglu vējiem jahta pēc īsas apstāšanās Ventspilī 22. jūnija agrā rītā veiksmīgi sasniegusi Liepāju, kur komandai plānota neliela atpūta, kamēr Spaniel piedalās projekta aktivitātēs. Šodien vakarā Spaniel plāno atstāt Liepāju, lai turpinātu savu ceļu.
#
Jun 18, 2018, 11:46 AM
Jahta Spaniel 20.06 plkst 12:00 izies no Rīgas (jahtu piestātnes "Ostas Skati") lai uzsāktu kārtējo Tall Ships regati. Šajā regatē tā piedalīsies posmos Race 1 Sunderland - Esbjerg, Cruise in Company Esbjerg - Stavanger un Race 2 Stavanger - Harlingen. Novēlēsim labu ceļavēju un sekosim līdzi Spaniel gaitām. Jahtas komanda un citi interesenti tiek gaidīti uz pavadīšanas pasākumu .
#
May 8, 2018, 10:26 AM
Aizvadīti pirmie treniņbraucieni Sestdien uzņēmām uz klāja ciemiņus no Lietuvas, Igaunijas, Dānijas un Itālijas projekta KNOTS ietvaros kapteiņa Kaspara Rožkalna vadībā. Projekts KNOTS tiek īstenots ar Eiropas Savienības programmas Erasmus+: Sports atbalstu. Svētdien devāmies šīs sezonas pirmajā treniņbraucienā kapteiņa Ivo vadībā. Noķērām ideālus laikapstākļus iesācēju treniņbraucienam - viegla brīze, saule, zilas debesis!
#
May 8, 2018, 10:06 AM
Ja pērn klājām balto galdautu uz galda jahtas salonā, burājot pāri Atlantijas okeānam un svinējām ar Reiņa gatavotu sautējumu R2 posma Las Palmas - Bermudu salas komandas sastāvā, tad šogad svinējām svētkus krietni kuplākā skaitā Voleros - jau ilggadējā #jahtaSpaniel ziemošanas un remontdarbu vietā. Novēlam priecīgus svētkus un piedzīvojumiem bagātu sezonu!
DATI no YellowBrick

Iespējams burāt arī uz citām jahtām un buriniekiem TSR 2018

SailOnBoard

Reisu kalendārs

iCal

Spaniel rezultāti Tall Ships Races 2018


Posmā Race 1 kapteiņa Ivo Ivanova vadībā tika izcīnīta:

  • Trešā vieta - C klasē (modernās jahtas bez spinakeriem)

Sporta sacensībās Esbjerg Spaniel komanda izcīnja

  • Pirmo vietu volejbola turnīrā.

Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas ceļa vārdi un laba vēlējumi komandai

60 sekunžu ieskats burāšanā uz jahtas "Spaniel"