LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Aug 10, 2019, 5:40 AM
Sveicieni no Lervikas, Šetlandes salām. No Kirkhaven (Norvēģijā) ceļā tika pavadītas tikai 2 dienas. Pa ceļam komanda noķēra līdz pat 76 mezglu vēju, (labi joks, 22 mezgli, 3 & 6 pēcpusdienā, 76 bija tehniska ķibele). Ar pamatīgu lietusgāzi un nešpetniem viļņiem komanda pieveica visu ceļu līdz Lervikai, lai izvairītos no tuvojušās vētras. Jaunākā komandas daļa jau paguva apskatīt pilsētu, nopirkt pastkartes un iziet pāris kalnainas vietas. Mēs tuvojošos bez vārda vētru nosaucām kāda no LBMA kapteiņu vārdiem. Varat minēt - kuru. Balvā vakariņas sveču gaismā ar kapteini Signi. Mēs nopietni.
#
Aug 3, 2019, 8:25 AM
Dzīve Ārhusā ir ļoti saulaina. Ostā Spaniel komanda ieslīdēja agrā 38. jūlija rītā un drīz pēc pietauvošanās ielīda savos midzenīšos. Nākamajā dienā visi pārmaiņu pēc baudīja virs galvas tekošu dušas ūdeni, nevis sāļūdens viļņus, kuri apskalo nebrīdinot.
#
Jul 29, 2019, 7:11 AM
otrais sacensību posms kapteiņa Oskara Strēlnieka vadībā izvērties piedzīvojumu bagāts un ar buru šūšanas elementiem jūras apstākļos. Spaniel ir pabeidzis dalību sacensību posmā un veiksmīgi sasniedzis finišu vakar 22:28 UTC Apsveicam un gaidām detalizētāku izklāstu.
#
Jul 25, 2019, 2:43 PM
Latvijas Burāšanas mācību asociācija izsaka sirsnīgu pateicību “Baltic ropes” – SIA Magistr no Daugavpils, kas ilgus gadus ir Jahtas SPANIEL atbalstītājs. Arī šogad SPANIEL saņēma praktisku dāvinājumu no Baltic ropes – dažādi gali – gan sākot ar nelieliem coriem, līdz kārtīgām šotīm un piesienamajiem galiem.
#
Jul 18, 2019, 6:29 AM
“Buru parādē mūs ar patīkamām uzslavām no krasta pavadīja latvieši. Tālākais ceļš veda jūrā, kur veicām pirmo garo pārgājienu, nobraucot aptuveni 140 jūdzes. Laiks mūs diezgan lutināja, jūra bija mierīga, bet bija arī vējš.
DATI NO AIS

2019. gada maršruts

Aktuālais komandu saraksts

Pieteikšanās uz šīs sezonas reisiem ar jahtu Spaniel ir noslēgusies!

Iespējams burāt arī uz citām jahtām un buriniekiem TSR 2018

SailOnBoard

60 sekunžu ieskats burāšanā uz jahtas "Spaniel"

Reisu kalendārs

iCal

Spaniel rezultāti Tall Ships Races 2018


Posmā Race 1 kapteiņa Ivo Ivanova vadībā tika izcīnīta:

  • Trešā vieta - C klasē (modernās jahtas bez spinakeriem)

Sporta sacensībās Esbjerg Spaniel komanda izcīnja

  • Pirmo vietu volejbola turnīrā.

Posmā Race 2 kapteiņa Edgara Matīsa vadībā tika izcīnīta

  • Line Honours - ātrākā buru jahta, kura pirmā šķērsoja finiša līniju

Sezonas kopvērtējumā Spaniel ieguva:

  • Bermuda Cup - ātrākā buru jahta visā sezonā, jeb īsākais kopējais distancē pavadītais laiks

Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas ceļa vārdi un laba vēlējumi komandai