LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Jul 19, 2023, 5:29 AM
Par veiksmīgi noslēgušos pārgājienu ziņo cpt. Ilgvars Graudužis. Ar klasisku aizkavēšanos izejot no ostas jaunizveidotā komanda sāka savu ceļu no mūsu pašu dzimtenes galvaspilsētas Rīgas uz ikdienā mierpilno kuģotāju pilsētu Fredrikstad, Norvēģijā.
#
Jul 13, 2023, 6:41 PM
2023. gada jūnijā jau 7. gadu pēc kārtas aizvadījām pasākumu ĀĶIS LŪPĀ. Tā laikā jauniešiem bija lieliska iespēja pirmo reizi sajust burāšanas garšu, piedzīvot sevi jūrā, gūt neaizmirstamu pieredzi kopā ar komandu un citiem jauniešiem un nedaudz izbaudīt to, kas mums ir ne tikai sports, bet arī dzīvesveids! Ļoticeram, ka daudziem pēc piedzīvojuma āķis patiešām ir lūpā, gaidīsim komandā un drīz tiekamies uz jahtas! Paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par atbalstu pasākuma īstenošanā, kā arī paldies organizatoriem, jahtu kapteiņiem un Spaniel komandai, kas ar savu entuziasmu un enerģiju ļāva šim pasākumam notikt.
#
Jul 13, 2022, 7:06 AM
Šie četri vārdi visprecīzāk raksturo Spaniel komandas aizvadīto 3 dienu spraigo un neticamo notikumu virkni, kas sākās ar atkārtotu motora problēmu, bet beidzās ar uzvaras gavilēm.
DATI NO YELLOWBRICK

Reisu kalendārs

60 SEKUNŽU IESKATS BURĀŠANĀ UZ JAHTAS "SPANIEL"